Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

Наказ

10 квітня 2018 р. № 124 м. Пустомити

Про результати атестації

педагогічних працівників

у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. №930, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 р., Наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013 р., на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації від 10 квітня 2018 року (протокол №5/4)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що відповідають займаній посаді:

§ учителя-логопеда Пустомитівського логопедичного пункту Панчишин-Мороз Галину Андріївну;

§ консультанта районної ПМПК Городну Наталію Василівну;

§ музичного керівника ДНЗ с. Шоломинь Пораду Богдана Григоровича;

§ вихователя ДНЗ с. Семенівка Равлик Віру Євстахівну;

§ вихователя ДНЗ с. Оброшино Політило Марію Степанівну;

§ вихователя-методиста ДНЗ с. Оброшино Політило Марію Степанівну;

§ практичного психолога ДНЗ с. Оброшино Ващишин Марію Михайлівну;

§ вихователя ДНЗ с. Оброшино Добровецьку Оксану Вікторівну;

§ музичного керівника ДНЗ №1 м. Пустомити Довгу Олену Тимофіївну;

§ вихователя ДНЗ №1 м. Пустомити Михайлів Ольгу Іванівну;

§ вихователя ДНЗ №1 м. Пустомити Мар’яш Ольгу Миколаївну;

§ вихователя ДНЗ с. Старе Село Возьну Мар’яну Петрівну;

§ вихователя ДНЗ с. Підбірці Баран Оксану Любомирівну;

§ вихователя ДНЗ с Верхня Білка Жуковську Лесю Миколаївну;

§ вихователя ДНЗ с Верхня Білка Романову Теодозію Романівну;

§ вихователя ДНЗ с Містки Кулик Ірину Степанівну;

§ вихователя ДНЗ №2 м. Пустомити Коваль Мирославу Володимирівну;

§ вихователя ДНЗ №2 м. Пустомити Моту Віталіїю Павлівну;

§ вихователя ДНЗ с. Наварія Озарук Юліїю Богданівну;

§ учителя початкових класів Басівської ЗОШ І ст. Болотенко Ольгу Тимофіївну.

2. Продовжити до наступної атестації раніше встановлений одинадцятий тарифний розряд:

· вихователю ДНЗ с. Оброшино Політило Марії Степанівні;

· вихователю ДНЗ №1 м. Пустомити Михайлів Ользі Іванівні;

· вихователю ДНЗ №1 м. Пустомити Мар’яш Ользі Миколаївні;

· вихователю ДНЗ №2 м. Пустомити Коваль Мирославі Володимирівні;

· вихователю ДНЗ №2 м. Пустомити Моті Віталії Павлівні.

3. Продовжити до наступної атестації раніше встановлений чотирнадцятий тарифний розряд:

· консультанту ПМПК Городній Наталії Василівні.

4. Встановити 11 тарифний розряд:

· вихователю-методисту ДНЗ с. Оброшино Політило Марії Степанівні;

· вихователю ДНЗ с. Старе Село Возьній Мар’яні Петрівні.

5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:

· практичному психологу ДНЗ с. Оброшино Ващишин Марії Михайлівні;

· вихователю ДНЗ с. Оброшино Добровецькій Оксані Вікторівні;

· вихователю ДНЗ с. Підбірці Баран Оксані Любомирівні;

· вихователю ДНЗ с. Верхня Білка Романовій Теодозії Романівні;

· вихователю ДНЗ с. Містки Кулик Ірині Степанівні.

6. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:

· логопеду Пустомитівського логопедичного пункту Панчишин-Мороз Галині Андріївні;

· музичному керівнику ДНЗ с. Шоломинь Пораді Богдану Григоровичу;

· музичному керівнику ДНЗ №1 м. Пустомити Довгій Олені Тимофіївні;

· вихователю ДНЗ с Верхня Білка Жуковській Лесі Миколаївні;

· вихователю ДНЗ с. Наварія Озарук Юлії Богданівні.

7. Продовжити до наступної атестації раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю початкових класів Басівської ЗОШ І ст. Болотенко Ользі Тимофіївні;

§ учителю фізичної культури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Брусу Івану Федоровичу;

§ учителю фізичної культури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Тарахонич Таїсії Зеновіївні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Оливі Любові-Емілії Григорівні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Могильницькій Іванні Петрівні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Дячок Марії Степанівні;

§ учителю біології Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Литвинюк Ірині Тадеушівні;

§ учителю математики Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Козачок Петронелі Степанівні;

§ учителю англійської мови Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Фещенко Оксані Володимирівні;

§ учителю української мови та літератури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Богоніс Галині Богданівні;

§ учителю іноземної мови Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Ілларіоновій Світлані Петрівні;

§ учителю історії Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Дрозді Руслані Степанівні;

§ учителю трудового навчання Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Демчук Марії Тимофіївні;

§ учителю музичного мистецтва Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Цюзь Анжелі Юріївні;

§ учителю початкових класів Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Москалюк Галині Володимирівні;

§ учителю української мови та літератури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лакшинській Галині Петрівні;

§ учителю англійської мови Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Листопад Жанні Володимирівні;

§ учителю української мови та літератури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Валюк Любові Іванівні;

§ учителю географії Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Микитці Уляні Богданівні;

§ учителю зарубіжної літератури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мигаль Марії Іванівні;

§ учителю математики Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Моті Світлані Степанівні;

§ учителю початкових класів Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Яремкевич Олені Зенонівні;

§ учителю фізичної культури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Павлюку Ярославу Володимировичу;

§ вихователю ДНЗ с. Семенівка Равлик Вірі Євстахівні.

8. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

§ учителю музичного мистецтва Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Цюзь Анжелі Юріївні;

§ учителю математики Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Моті Світлані Степанівні;

§ учителю початкових класів Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Яремкевич Олені Зенонівні;

§ учителю фізичної культури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Павлюку Ярославу Володимировичу.

9. Присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:

§ учителю фізичної культури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Брусу Івану Федоровичу.

10. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель»:

§ учителю початкових класів Басівської ЗОШ І ст. Болотенко Ользі Тимофіївні;

§ учителю фізичної культури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Тарахонич Таїсії Зеновіївні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Оливі Любові-Емілії Григорівні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Могильницькій Іванні Петрівні;

§ учителю початкових класів Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Дячок Марії Степанівні;

§ учителю математики Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Козачок Петронелі Степанівні;

§ учителю англійської мови Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Фещенко Оксані Володимирівні;

§ учителю української мови та літератури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Богоніс Галині Богданівні;

§ учителю початкових класів Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Москалюк Галині Володимирівні;

§ учителю української мови та літератури Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лакшинській Галині Петрівні;

§ учителю англійської мови Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Листопад Жанні Володимирівні;

§ учителю географії Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Микитці Уляні Богданівні.

11. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист»:

§ учителю біології Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Литвинюк Ірині Тадеушівні;

§ учителю історії Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Дрозді Руслані Степанівні;

§ учителю трудового навчання Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Демчук Марії Тимофіївні.

12. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «вихователь-методист»:

§ вихователю ДНЗ с. Семенівка Равлик Вірі Євстахівні;

§ вихователю ДНЗ с. Оброшино Політило Марії Степанівні;

§ вихователю ДНЗ №1 м. Пустомити Мар’яш Ользі Миколаївні.

13. Присвоїти педагогічне звання «старший вихователь»:

§ вихователю ДНЗ №1 м. Пустомити Михайлів Ользі Іванівні;

§ вихователю-методисту ДНЗ №3 м. Пустомити Лутчин Надії Дмитрівні;

§ вихователю ДНЗ №3 м. Пустомити Баховець Ірині Василівні.

14. Нагородити грамотою відділу освіти:

§ вихователя ДНЗ №2 м. Пустомити Моту Віталію Павлівну.

15. Порушити клопотання про:

15.1 нагородження грамотою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації:

§ учителя української мови та літератури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Богоніс Галини Богданівни;

§ консультанта районної ПМПК Городної Наталії Василівни;

§ вихователя ДНЗ №2 м. Пустомити Коваль Мирослави Володимирівни.

§ учителя фізичної культури Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Тарахонич Таїсії Зеновіївні;

15.2 нагородження подякою Міністерства освіти і науки України:

§ вихователя ДНЗ с. Оброшино Політило Марії Степанівни;

§ вихователя ДНЗ №1 м. Пустомити Мар’яш Ольги Миколаївни;

§ учителя трудового навчання Опорного закладу «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» Демчук Марії Тимофіївни;

15.3 нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

§ вихователя ДНЗ №3 м. Пустомити Баховець Ірини Василівни.

16. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Гунько М.І.) оплату праці здійснювати педагогічним працівникам, які атестувалися у 2017/2018 навчальному році відповідно до цього наказу, з10 квітня 2018 року.

17. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.М.Лісна

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

Наказ

04 квітня 2018 р. № 119 м. Пустомити

Про результати атестації

педагогічних працівників

у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10. 2010 р. №930, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 р., Наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013 р., на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації від 04 квітня 2018 року (протокол №5/3)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що відповідають займаній посаді:

§ учителя англійської мови Відниківської ЗОШ І-ІІ ст. Сараматинську Надію Ярославівну;

§ учителя початкових класів Відниківської ЗОШ І-ІІ ст. Крупчак Любомиру Теодорівну;

§ учителя початкових класів Городиславицького НВК І-ІІ ст. Явну Ганну Ярославівну;

§ учителя української мови та літератури Городиславицького НВК І-ІІ ст. Опалку Віру Михайлівну.

2. Продовжити до наступної атестації раніше встановлений одинадцятий тарифний розряд:

· учителю початкових класів Городиславицького НВК І-ІІ ст. Явній Ганні Ярославівні.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:

§ учителю англійської мови Відниківської ЗОШ І-ІІ ст. Сараматинській Надії Ярославівні.

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:

§ учителю української мови та літератури Городиславицького НВК І-ІІ ст. Опалці Вірі Михайлівні.

5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю початкових класів Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Крещук Марії Богданівні.

6. Продовжити до наступної атестації раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю української мови та літератури Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Побережній Зіновії Богданівні;

§ учителю української мови та літератури Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Застріжній Мирославі Іванівні;

§ учителю хімії Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ходико Марії Ярославівні;

§ учителю образотворчого мистецтва Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Глов’як Лілії Костянтинівні;

§ учителю української мови та літератури Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Козубаль-Жарковській Ірині Юріївні;

§ учителю початкових класів Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Дудко Марії Йосипівні;

§ учителю біології Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Жук Зіновії Зіновіївні;

§ учителю історії Лисиничівської ЗОШ І-ІІ ст. Думі Галині Іванівні;

§ учителю трудового навчання Пикуловицького НВК І-ІІІ ст. Матківській Марії Іванівні;

§ учителю української мови та літератури Пикуловицького НВК І-ІІІ ст. Кіндрат Марії Іванівні;

§ учителю початкових класів Відниківської ЗОШ І-ІІ ст. Крупчак Любомирі Теодорівні;

§ учителю початкових класів Шоломинської ЗОШ І-ІІ ст. Лойко Марії Степанівні;

§ учителю математики Шоломинської ЗОШ І-ІІ ст. Вергун Оксані Ігорівні;

§ учителю зарубіжної літератури Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Толопко Оксані Андріївні;

§ учителю історії Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Майко Ірині Романівні;

§ учителю математики Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Карпінській Ірині Йосипівні;

§ учителю початкових класів Ставчанського НВК І-ІІІ ст. Яріш Лілії Юліанівні;

§ учителю математики Ставчанського НВК І-ІІІ ст. Панахид Ользі Павлівні;

§ учителю початкових класів Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Патрик Лесі Євгенівні;

§ учителю української мови та літератури Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Кузь Ганні Михайлівні;

§ учителю математики Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Сосновській Софії Олексіївні.

7. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

§ учителю української мови та літератури Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Застріжній Мирославі Іванівні;

§ учителю образотворчого мистецтва Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Глов’як Лілії Костянтинівні;

§ учителю історії Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Майко Ірині Романівні;

§ учителю початкових класів Ставчанського НВК І-ІІІ ст. Яріш Лілії Юліанівні.

8. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель»:

§ учителю хімії Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ходико Марії Ярославівні;

§ учителю початкових класів Пикуловицького НВК І-ІІІ ст. Казмірчук Марії Ярославівні;

§ учителю трудового навчання Пикуловицького НВК І-ІІІ ст. Матківській Марії Іванівні;

§ учителю математики Шоломинської ЗОШ І-ІІ ст. Вергун Оксані Ігорівні;

§ учителю початкових класів Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Пальчинській Марії Йосипівні;

§ учителю початкових класів Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Свистович Зоряні Іванівні;

§ учителю біології Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Жук Зіновії Зіновіївні;

§ учителю початкових класів Шоломинської ЗОШ І-ІІ ст. Онисько Галині Михайлівні;

§ учителю початкових класів Городиславицького НВК І-ІІ ст. Явній Ганні Ярославівні;

§ учителю зарубіжної літератури Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Толопко Оксані Андріївні;

§ учителю початкових класів Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Патрик Лесі Євгенівні;

§ учителю української мови та літератури Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Кузь Ганні Михайлівні.

учителю математики Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії Сосновській Софії Олексіївні;

9. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист»:

§ учителю української мови та літератури Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Побережній Зіновії Богданівні;

§ учителю математики Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ст. Карпінській Ірині Йосипівні;

10. Нагородити грамотою відділу освіти:

§ учителя української мови та літератури Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Козубаль-Жарковську Ірину Юріївну;

§ учителя початкових класів Відниківської ЗОШ І-ІІ ст. Крупчак Любомиру Теодорівну.

11. Порушити клопотання про:

11.1 нагородження грамотою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації:

§ учителя хімії Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ходико Марії Ярославівни;

§ учителя початкових класів Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Крещук Марії Богданівни;

§ педагога-організатора Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бабенко Орислави Андріївни;

§ учителя початкових класів Пикуловицького НВК І-ІІІ ст. Казмірчук Марії Ярославівни;

§ учителя математики Ставчанського НВК І-ІІІ ст. Панахид Ольги Павлівни;

§ учителя початкових класів Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії Патрик Лесі Євгенівни;

11.2 нагородження подякою Міністерства освіти і науки України:

§ учителя української мови та літератури Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Побережної Зіновії Богданівни;

§ учителя української мови та літератури Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії Кузь Ганни Михайлівни;

11.3 нагородження грамотою Міністерства освіти і науки України:

§ учителя образотворчого мистецтва Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Глов’як Лілії Костянтинівни.

12. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Гунько М.І.) оплату праці здійснювати педагогічним працівникам, які атестувалися у 2017/2018 навчальному році відповідно до цього розпорядження, з 04 квітня 2018 року.

13. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.М.Лісна

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

Наказ

03 квітня 2018 р. № 117 м. Пустомити

Про результати атестації

педагогічних працівників

у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10. 2010 р. №930, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 р., Наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013 р., на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації від 03 квітня 2018 року (протокол №5/2)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що відповідають займаній посаді:

§ заступника директора з виховної роботи Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Дацко Христину Миронівну;

§ учителя біології Загір’янського НВК І-ІІ ст. Маудзу Світлану Зіновіївну;

§ учителя основ здоров’я Жирівської ЗОШ І-ІІ ст. Маудзу Світлану Зіновіївну;

§ учителя української мови та літератури Будьківської ЗОШ І-ІІ ст. Галяс Оксану Миронівну.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:

· учителю біології Загір’янського НВК І-ІІ ст. Маудзі Світлані Зіновіївні.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю інформатики Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Магалі Оксані Василівні;

§ учителю початкових класів Містківської ЗОШ І-ІІІ ст. Білінській Оксані Романівні;

§ учителю географії Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Сенів Роксолані Юріївні.

4. Продовжити до наступної атестації раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю початкових класів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Носевич Оксані Остапівні;

§ учителю історії Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бучковській Тетяні Веніамінівні;

§ учителю математики Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Георгія Кірпи Грицай Вірі Володимирівні;

§ учителю хімії Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Георгія Кірпи Буряник Ользі Антонівні;

§ учителю початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шило Тетяні Романівні;

§ учителю початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Юр Любові Іванівні;

§ учителю біології Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрів Ганні Григорівні;

§ учителю англійської мови Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Максим’як Марії Йосипівні;

§ учителю математики Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Щербі Стефану Стефановичу;

§ учителю початкових класів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрійчук Оксані Михайлівні;

§ учителю української мови та літератури Будьківської ЗОШ І-ІІ ст. Галяс Оксані Миронівні;

§ практичному психологу Годовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Волошинович Оксані Степанівні;

§ учителю початкових класів Годовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Гимзі Ользі Дмитрівні;

§ учителю початкових класів Годовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Максимів Ірині Василівні;

§ учителю зарубіжної літератури Містківської ЗОШ І-ІІІ ст. Газдун Оксані Михайлівні;

§ учителю початкових класів Скнилівського НВК І-ІІ ст. Романюк Ользі Іванівні;

§ учителю трудового навчання Зимноводівської ЗОШ №1І-ІІІ ст. Міськіву Петру Володимировичу;

§ учителю української мови та літератури Зимноводівської ЗОШ №1І-ІІІ ст. Коновалик Руслані Мечиславівні;

§ учителю української мови та літератури Зимноводівської ЗОШ №1І-ІІІ ст. Іванів Олександрі Павлівні;

§ учителю інформатики Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Кос Лілії Миколаївні;

§ учителю математики Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Гузій Ользі Павлівні;

§ учителю початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Пилип’як Оксані Богданівні;

§ учителю початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Шутці Наталії Федорівні;

§ учителю початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Вовк Ганні Іванівні;

§ учителю української мови та літератури Загір’янського НВК І-ІІ ст. Сьоман Оксані Степанівні;

§ учителю основ здоров’я Жирівської ЗОШ І-ІІ ст. Маудзі Світлані Зіновіївні.

5. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

§ учителю початкових класів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрійчук Оксані Михайлівні;

§ учителю зарубіжної літератури Містківської ЗОШ І-ІІІ ст. Газдун Оксані Михайлівні;

§ учителю основ здоров’я Жирівської ЗОШ І-ІІ ст. Маудзі Світлані Зіновіївні.

6. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель»:

§ учителю початкових класів Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Георгія Кірпи Канцір Олександрі Володимирівні;

§ учителю початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шило Тетяні Романівні;

§ учителю початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Юр Любові Іванівні;

§ учителю біології Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрів Ганні Григорівні;

§ учителю англійської мови Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Максим’як Марії Йосипівні;

§ учителю фізичної культури Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Децю Володимиру Івановичу;

§ учителю української мови та літератури Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Коновалик Руслані Мечиславівні;

§ учителю української мови та літератури Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Іванів Олександрі Павлівні;

§ учителю інформатики Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Кос Лілії Миколаївні;

§ учителю початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Вовк Ганні Іванівні.

7. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист»:

§ учителю математики Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Щербі Стефану Стефановичу.

8. Нагородити грамотою відділу освіти:

§ учителя початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Пилип’як Оксану Богданівну;

§ учителя початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Шутку Наталію Федорівну.

9. Порушити клопотання про:

9.1 нагородження грамотою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації:

§ учителя хімії Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Георгія Кірпи Буряник Ольги Антонівни;

§ учителя початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шило Тетяни Романівни;

§ учителя початкових класів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрійчук Оксани Михайлівни;

§ учителя української мови та літератури Будьківської ЗОШ І-ІІ ст. Галяс Оксани Миронівни;

§ учителя початкових класів Годовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Гимзи Ольги Дмитрівни;

§ учителя початкових класів Годовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Максимів Ірини Василівни;

§ учителя трудового навчання Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Міськіва Петра Володимировича;

§ учителя української мови та літератури Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Коновалик Руслани Мечиславівни;

§ учителя математики Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Гузій Ольги Павлівни;

§ учителя початкових класів Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Вовк Ганни Іванівни;

9.2 нагородження подякою Міністерства освіти і науки України:

§ учителя початкових класів Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Юр Любові Іванівни;

9.3 нагородження грамотою Міністерства освіти і науки України:

§ учителя математики Оброшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Щерби Стефана Стефановича.

10. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Гунько М.І.) оплату праці здійснювати педагогічним працівникам, які атестувалися у 2017/2018 навчальному році відповідно до цього наказу, з 03 квітня 2018 року.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.М.Лісна

Міністерство освіти і науки України

Відділ освіти

Пустомитівської районної державної адміністрації

Наказ

02 квітня 2018 р. № 114 м. Пустомити

Про результати атестації

педагогічних працівників

у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10. 2010 р. №930, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 р., Наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013 р., на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації від 02 квітня 2018 року (протокол №5/1)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що відповідають займаній посаді:

§ учителя початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Білецьку Ірину Миколаївну;

§ учителя математики Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Трошину Любов Миколаївну;

§ учителя початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Войтович Галину Михайлівну;

§ учителя біології Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Лех Надію Миронівну;

§ керівника гуртка Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Лех Надію Миронівну.

2. Продовжити до наступної атестації раніше встановлений одинадцятий тарифний розряд:

§ учителю початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Білецькій Ірині Миколаївні;

§ учителю початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Войтович Галині Михайлівні.

3. Встановити одинадцятий тарифний розряд::

§ керівнику гуртка Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Лех Надії Миронівні.

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю німецької мови Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Скрут Тетяні Василівні.

5. Продовжити до наступної атестації раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

§ учителю математики Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Трошиній Любові Миколаївні;

§ учителю біології Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Лех Надії Миронівні;

§ учителю англійської мови Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Салагай Наталії Петрівні;

§ учителю фізичної культури Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Потовській Лесі Мирославівні;

§ учителю хімії Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Борис Галині Василівні;

§ учителю української мови і літератури Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Вихопень Лілі Василівні;

§ учителю математики Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Родак Романні Іванівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Федак Галині Богданівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Ільницькій Зіновії Ярославівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Каспрак Ользі Дмитрівні;

§ учителю трудового навчання Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Федевич Оксані Євгенівні;

§ учителю географії Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Галі Оксані Михайлівні;

§ учителю початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Завацькій Лілії Петрівні;

§ учителю історії Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Куцому Андрію Федоровичу;

§ учителю української мови і літератури Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Рисак Степанії Михайлівні;

§ учителю фізики Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Матківському Роману Миколайовичу;

§ учителю початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Хміль Любі Олексіївні.

6. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

§ учителю англійської мови Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Салагай Наталії Петрівні;

§ учителю географії Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Галі Оксані Михайлівні;

§ учителю початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Завацькій Лілії Петрівні.

7. Продовжити до наступної атестації строк дії раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель»:

§ учителю початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Білецькій Ірині Миколаївні;

§ учителю початкових класів Нижньобілківської ЗОШ І-ІІ ступенів Войтович Галині Михайлівні;

§ учителю фізичної культури Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Потовській Лесі Мирославівні;

§ учителю хімії Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Борис Галині Василівні;

§ учителю української мови і літератури Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Вихопень Лілі Василівні;

§ учителю математики Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Родак Романні Іванівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Федак Галині Богданівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Ільницькій Зіновії Ярославівні;

§ учителю початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Каспрак Ользі Дмитрівні;

§ учителю трудового навчання Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка Федевич Оксані Євгенівні;

§ учителю фізики Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Матківському Роману Миколайовичу;

§ учителю початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Хміль Любі Олексіївні.

8. Нагородити грамотою відділу освіти:

§ учителя історії Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Куцого Андрія Федоровича;

§ учителя української мови і літератури Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Рисак Степанію Михайлівну;

§ учителя хімії Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Фриса Юрія Степановича;

§ учителя фізичної культури Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Гришка Назара Богдановича.

9. порушити клопотання про

9.1 нагородження грамотою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації:

§ учителя початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Завацької Лілії Петрівни.

9.2 нагородження подякою Міністерства освіти і науки України:

§ учителя початкових класів Борщовицького НВК І-ІІІ ступенів Хміль Люби Олексіївни.

9.3 нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

· вчителя фізики Борщовицького НВК І-ІІІ ст. Матківського Романа Миколайовича

10. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Гунько М.І.) оплату праці здійснювати педагогічним працівникам, які атестувалися у 2017/2018 навчальному році відповідно до цього наказу, з 02 квітня 2018 року.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.М.Лісна

Кiлькiсть переглядiв: 217

Фотогалерея

Дата останньої зміни 25 Вересня 2018

Цей сайт безкоштовний!